Zirkonyum Kaplamalar

Zirkonyum Kaplamalar

    Zirkonyum kaplamalarda alt yapı beyaz metal olduğu için özellikle ön bölge dişlerde metal alt yapılı porselen kaplamalara göre daha yüksek estetik özellik sağlarlar. Zirkonyum materyali yüksek kırılma dayanımına sahip olduğu için arka bölge dişlerde de rahatlıkla tercih edilir.
    Porselen kaplamalarda sıklıkla görülen diş eti ve dişin kole bölgesindeki morarmaya benzer renklenmeler zirkonyum kaplamalarda oluşmaz. Zirkonyum materyaller alttan yansıyan diş rengi ile uyumu olan bio-uyumlu materyallerdir. Diş eti uyumu konusunda da son derece tatmin edici estetik özelliklere sahiptirler.

DEFY DENT Yenilik, Bakım, Deneyim

Estetik diş hekimliği, günümüzde bir çok diş hekimliği branşının multidisipliner şekilde çalışarak farklı yöntemler ve materyaller ile kişiye özel bir gülüş dizayn edilmesini ve de estetik,sağlık ve fonksiyonun sağlanmasıyla birlikte hastanın yüz yapısına en uygun diş yapısı, rengi ve formunu hastaya kazandırmak olarak ifade edilebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK TEDAVİLER

DEFY DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

İletişim Bilgileri

Bizimle iletişime geçerek, ağız ve diş sağlığınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Sizleri kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçerek, ağız ve diş sağlığınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Sizleri kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Online Randevu

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak hızlı bir şekilde randevunuzu oluşturabilirsiniz.
Open chat
1
Yardımcı Olabilir miyiz?
Scan the code
Defy Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine Hoş Geldiniz 👋
Nasıl Yardımcı Olabilirim?