Diş Beyazlatma Nedir?

Diş Beyazlatma Nedir?

     Diş beyazlatma, diş minesi üzerinde beslenme, sigara ve ilaç kullanımı gibi çeşitli nedenlere bağlı oluşmuş lekelerin giderilerek diş renk tonunun açılması işlemidir.

    Diş beyazlatma işlemi, profesyonel olarak diş kliniklerinde tecrübeli bir diş hekimi öncülüğünde uygulandığında diş mine yüzeyine herhangi bir zarar vermemektedir.

     Çünkü uzman ve deneyimli diş hekimleri tarafından yapılan profesyonel diş beyazlatma işleminde kullanılan materyaller diş yüzeyinden madde kaldırmamakta, sadece ağartma işlemi yaparak diş rengini açmaktadır.

 

     Aynı parmak izimiz ve göz rengimiz  gibi diş rengimiz de kişiye özgüdür. Bazen doğuştan gelen nedenlerle bazen de zaman geçtikçe diş rengimizde meydana gelen değişiklikler estetik açıdan sosyal yaşamımızı olumsuz etkileyebilir. 

     İstanbul’daki diş kliniğimizde hastalarımıza en uygun şekilde tek seans veya iki seans beyazlatma işlemi uygulayarak  daha estetik gülümsemelere sahip olmalarına yardımcı oluyoruz.

Diş Beyazlatma Kalıcı Mıdır?

     Daha kalıcı diş beyazlatma tedavisi sağlamak için lazerlerden destek alıyoruz. Lazer ile diş beyazlatma tedavileri sayesinde hastalarımıza daha uzun süre etkili bembeyaz gülümsemeler sunabiliriz.

Diş beyazlatma tedavisi kalıcı mıdır ? sorusunun cevabında birçok parametre rol oynamaktadır. Beyazlatma tedavisinin daha kalıcı olması için hastalarımızında yemek yeme alışkanlıklarında özen göstermesi gereken hususlar vardır.

Kliniğimizde hastalarımız beyazlatma tedavisi sonrası dikkat etmesi gereken durumlar ile ilgili ayrıca bilgilendirilmektedirler.

Diş Beyazlatma İşlemi Kimlere Uygulanır?

Diş beyazlatma işlemini, daha beyaz ve estetik gülümsemelere sahip olmak isteyen 18 yaş üstü hastalarımıza güvenle uygulayabiliyoruz.

Diş beyazlatma tedavisi hakkında daha detaylı fiyat bilgisi ve randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hasta danışanlarımız en kısa sürede geri dönüş sağlayarak sizi bilgilendirecektir.  

DEFY DENT Yenilik, Bakım, Deneyim

Estetik diş hekimliği, günümüzde bir çok diş hekimliği branşının multidisipliner şekilde çalışarak farklı yöntemler ve materyaller ile kişiye özel bir gülüş dizayn edilmesini ve de estetik,sağlık ve fonksiyonun sağlanmasıyla birlikte hastanın yüz yapısına en uygun diş yapısı, rengi ve formunu hastaya kazandırmak olarak ifade edilebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK TEDAVİLER

DEFY DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

İletişim Bilgileri

Bizimle iletişime geçerek, ağız ve diş sağlığınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Sizleri kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçerek, ağız ve diş sağlığınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Sizleri kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Online Randevu

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak hızlı bir şekilde randevunuzu oluşturabilirsiniz.
Open chat
1
Yardımcı Olabilir miyiz?
Scan the code
Defy Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine Hoş Geldiniz 👋
Nasıl Yardımcı Olabilirim?