Dental Spa

Dental Spa

     Spa merkezlerinin huzur veren ortamı, enstrumental müzikleri ve dinlendiren kokusu eşliğinde keyifli bir ağız bakımı rutini.. Diş hekimi korkusu olan hastalarımızın sıklıkla tercih ettiği bu yöntem de stresten arındırıcı bir ortam eşliğinde gerçekleştirilen tedaviler hastalarımızın

https://www.traditionrolex.com/31

stres seviyesi yükselmeden daha sağlıklı bir gülüşe sahip olmasını sağlamaktadır.

    Spa ortamında hizmet almak isteyen hastalarımız için özel olarak dizayn ettiğimiz ‘Dental Spa hizmetleri total bakım paketi halinde diş taşı temizliği, diş eti tedavisi, diş lekelelerinin uzaklaştırılması ve daha beyaz bir gülümsemeye sahip olmak isteyen hastalarımız için beyazlatma tedavilerini içermektedir.

DEFY DENT Yenilik, Bakım, Deneyim

Estetik diş hekimliği, günümüzde bir çok diş hekimliği branşının multidisipliner şekilde çalışarak farklı yöntemler ve materyaller ile kişiye özel bir gülüş dizayn edilmesini ve de estetik,sağlık ve fonksiyonun sağlanmasıyla birlikte hastanın yüz yapısına en uygun diş yapısı, rengi ve formunu hastaya kazandırmak olarak ifade edilebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK TEDAVİLER

DEFY DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

İletişim Bilgileri

Bizimle iletişime geçerek, ağız ve diş sağlığınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Sizleri kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçerek, ağız ve diş sağlığınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Sizleri kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Online Randevu

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak hızlı bir şekilde randevunuzu oluşturabilirsiniz.
Open chat
1
Yardımcı Olabilir miyiz?
Scan the code
Defy Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine Hoş Geldiniz 👋
Nasıl Yardımcı Olabilirim?