İmplant Tedavisi Nedir?

İmplant Tedavisi Nedir?

     Dental implantlar, diş eksikliklerini tamamlamak için eksik dişlerin yerine konulan titanyum diş vidalarıdır. Çene kemiği içine yerleştirilen bu vidalar uzun ömürlü tedavi seçenekleridir. Bu vidalar üzerine hastalarımızın foksiyonel ve estetik tedavilerini tamamlamak üzere hareketli ve sabit protezler yapılabilmektedir. 

 

     Dental implant tedavileri hastalarımızın genel sağlık durumu, sert ve yumuşak kemik miktarı ve ağız içi muayene sonuçlarına göre planlanır. Dental implant tedavileri cerrahi prosedürler olması nedeniyle deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından uygulanmalıdır

Immediate (Anında) İmplant Nedir?

     Diş çekiminin yapıldığı aynı gün içerisinde implant tedavisini mümkün. Implant tedavisi tamamlandıktan sonra üst yapı protezinin hazırlık aşamasına geçilir.

DEFY DENT Yenilik, Bakım, Deneyim

Estetik diş hekimliği, günümüzde bir çok diş hekimliği branşının multidisipliner şekilde çalışarak farklı yöntemler ve materyaller ile kişiye özel bir gülüş dizayn edilmesini ve de estetik,sağlık ve fonksiyonun sağlanmasıyla birlikte hastanın yüz yapısına en uygun diş yapısı, rengi ve formunu hastaya kazandırmak olarak ifade edilebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK TEDAVİLER

DEFY DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

İletişim Bilgileri

Bizimle iletişime geçerek, ağız ve diş sağlığınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Sizleri kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçerek, ağız ve diş sağlığınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Sizleri kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Online Randevu

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak hızlı bir şekilde randevunuzu oluşturabilirsiniz.
Open chat
1
Yardımcı Olabilir miyiz?
Scan the code
Defy Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine Hoş Geldiniz 👋
Nasıl Yardımcı Olabilirim?