Hollywood Smile

Hollywood Smile

Hollywood Smile Nedir?

     Estetik bir gülümseme için yüz ve dişlerin uyum içinde olduğu bütüncül bir yaklaşım benimsenmelidir. Dudak hizası, diş eti görüntüsü, gülme koridorlarının varlığı, kişinin pembe estetik ihtiyacı, diş rengi ve formunun düzenlenme ihtiyacı bütüncül ve multidisipliner bir anlayış ile tedavi edilmelidir.

    Gülüş tasarımı kişiye özgüdür ve her hastanın ihtiyaçları birbirinden farklıdır. Bizler bunun bilincinde olarak her hastamız için bu sürecin bambaşka gereklikleri olan yeni bir serüven olduğunun farkındayız.

 

     Gülüş tasarımı süreci multidisipliner (branşlar arası) bir çalışmanın sonucu olan bir ekip çalışması süreci. Tedavi süreci hastanın sadece estetik değil fonksiyonel ihtiyaçlarını da karşılayan planlamalan içermeli. Bunun için deneyimli ve iş birliği İçinde çalışmaya alışkın bir ekip gerekli.

     Bizler Defy Dent ailesi olarak tedavi sürecini diş hekimliği ve sanatla birleştirerek hastalarımıza özel dişler tasarlıyoruz. Tasarım sürecinde Dijital Diş hekimliğinin nimetlerinden faydalanarak tedavi sürecini minimuma indirmeyi hedefliyoruz.
     Hollywood gülüşü sırasında hastamızın estetik beklentilerine en iyi cevap verecek materyali ve tedavi yöntemini uyguluyoruz. Eğer mevcut bir diş eksikliği durumu varsa ilk olarak diş eksikliğini ortadan kaldırarak hastamıza yeniden fonksiyon kazandırmak ilk önceliğimiz oluyor. Gerekli görülen durumlarda diş eti tedavisi, beyazlatma tedavisi ve şeffaf braketler ile ortodonti tedavisi ile süreci destekliyoruz.

DEFY DENT Yenilik, Bakım, Deneyim

Estetik diş hekimliği, günümüzde bir çok diş hekimliği branşının multidisipliner şekilde çalışarak farklı yöntemler ve materyaller ile kişiye özel bir gülüş dizayn edilmesini ve de estetik,sağlık ve fonksiyonun sağlanmasıyla birlikte hastanın yüz yapısına en uygun diş yapısı, rengi ve formunu hastaya kazandırmak olarak ifade edilebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK TEDAVİLER

DEFY DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

İletişim Bilgileri

Bizimle iletişime geçerek, ağız ve diş sağlığınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Sizleri kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçerek, ağız ve diş sağlığınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Sizleri kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Online Randevu

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak hızlı bir şekilde randevunuzu oluşturabilirsiniz.
Open chat
1
Yardımcı Olabilir miyiz?
Scan the code
Defy Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine Hoş Geldiniz 👋
Nasıl Yardımcı Olabilirim?