Porselen Lamine Kaplamalar

Porselen Lamine Kaplamalar

Porselen Lamine Kaplamalar Nedir?

    Porselen Laminate Veneerler, hastalarımızın kendi diş yapılanı tamamen korunarak ya da milimetrik aşındırılarak estetik ve fonksiyonel açıdan oldukça başarılı sonuçlar veren incecik materyallerdir. Hastalarımızın porselen lamine seçimindeki en büyük etkenlerden biri kendi diş sert dokularından çok fazla aşındırma yapılmamasıdır.

     Metal içermemesi ve ince yapılan sayesinde işık geçirgenliği çok yüksek olan lamine kaplamalar, hastalarımızın estetik beklentilerini başarılı bir şekilde karşılamaktadır. Daha beyaz ve daha estetik gülüş tasarımına sahip olmak isteyen hastalarımızın sıklıkla ilk tercihleri arasında tamine kaplamalar yer almaktadır.

 

 

    Yaprak veneerlerin yapıştırılmasında güncel adeziv sistemler kullanılmaktadır. Laminate Veneerlerin ağızda kalım süresini etkileyen başarı faktörlerinden biri kullanılan adeziv sistemin/yapıştırıcı ajanların kalitesidir.Porselen Yaprak Kaplama Tedavisi Sonrası Dikkat Etmemiz Gerekenler Laminate Veneerler yapıştırıldıktan sonra hastalarımız rutin 6 aylık ve senelik hekim kontrollerine devam etmelidir. Günde 2 kere diş fırçalama işlemine vedüzenli diş ipi kullanımına devam etmelidir. Lamine porselen dişlerimiz ile sert cisimleri ısırma ve kırma, şişe kapaklarını dişlerimiz ile açma işlemlerinden kaçınılmalıdır.

DEFY DENT Yenilik, Bakım, Deneyim

Estetik diş hekimliği, günümüzde bir çok diş hekimliği branşının multidisipliner şekilde çalışarak farklı yöntemler ve materyaller ile kişiye özel bir gülüş dizayn edilmesini ve de estetik,sağlık ve fonksiyonun sağlanmasıyla birlikte hastanın yüz yapısına en uygun diş yapısı, rengi ve formunu hastaya kazandırmak olarak ifade edilebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK TEDAVİLER

DEFY DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

İletişim Bilgileri

Bizimle iletişime geçerek, ağız ve diş sağlığınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Sizleri kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçerek, ağız ve diş sağlığınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Sizleri kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Online Randevu

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak hızlı bir şekilde randevunuzu oluşturabilirsiniz.
Open chat
1
Yardımcı Olabilir miyiz?
Scan the code
Defy Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine Hoş Geldiniz 👋
Nasıl Yardımcı Olabilirim?