Estetik Diş Dolgusu

Estetik Diş Dolgusu

Estetik Diş Dolgusu Nedir?

     Estetik diş dolgusu, diş çürüğü veya estetik kaygılar gibi nedenlerle yapılan beyaz kompozit dolgulardır. Gelişen teknolojiyle birlikte eski siyah amalgam dolgu materyallerinin yerini daha estetik ve basınç dayanımı yüksek beyaz, diş rengi ile yüksek uyum gösteren materyaller almıştır.

Estetik Diş Dolgusu Dayanıklı Mıdır?

     Oldukça yüksek kırılma dayanımı ve basınç direncine sahip olan estetik beyaz dolgular arka bölge dişlerde de güvenle tercih edilmektedir.

     Ön bölge dişlerde estetik nedenlerle tercih edilen estetik beyaz diş dolguları diş rengi ile yüksek uyum göstermelerinin yanında yüksek fiziksel dayanım özelliklerine sahiptir.

traditionrolex.com

     Estetik diş dolguları hakkında daha ayrıntılı bilgi, fiyat, süreç ve randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hasta danışanlarımız en kısa sürede geri dönüş sağlayarak sizi bilgilendirecektir.  

DEFY DENT Yenilik, Bakım, Deneyim

Estetik diş hekimliği, günümüzde bir çok diş hekimliği branşının multidisipliner şekilde çalışarak farklı yöntemler ve materyaller ile kişiye özel bir gülüş dizayn edilmesini ve de estetik,sağlık ve fonksiyonun sağlanmasıyla birlikte hastanın yüz yapısına en uygun diş yapısı, rengi ve formunu hastaya kazandırmak olarak ifade edilebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK TEDAVİLER

DEFY DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

İletişim Bilgileri

Bizimle iletişime geçerek, ağız ve diş sağlığınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Sizleri kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçerek, ağız ve diş sağlığınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Sizleri kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Online Randevu

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak hızlı bir şekilde randevunuzu oluşturabilirsiniz.
Open chat
1
Yardımcı Olabilir miyiz?
Scan the code
Defy Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine Hoş Geldiniz 👋
Nasıl Yardımcı Olabilirim?